Sizin İçin Buradayız
23.05.2018 - Emtia Fiyatları
ARPA
0.820 TL  0.825 TL
ARPA
0.500 TL  85.000 TL
ASPİR
0.850 TL  1.100 TL
AYÇEKİRDEĞİ
4.100 TL  7.000 TL
AYÇEKİRDEĞİ YAĞLIK
1.650 TL  1.650 TL
BUĞDAY
0.500 TL  900.000 TL
DANA
6857.500 TL  9875.000 TL
FASULYE
3.000 TL  3.100 TL
FİĞ
1.300 TL  1400.000 TL
KUZU
680.000 TL  726.000 TL
MERCİMEK
2.000 TL  2.000 TL
MISIR
0.435 TL  0.820 TL
NOHUT
2.000 TL  7.000 TL
TRİTİKALE
0.740 TL  0.820 TL
Y AYÇEKİRDEK
1.650 TL  1.650 TL
YAĞ ÇEKİRDEĞİ
1.500 TL  1.500 TL
Buğdayda fiyat artışı sevindirdi

Toprak Mahsulleri Ofisi tarafından açıklanan 2018 hasat dönemi hububat alım fiyatlarını değerlendiren Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, geçen yıl bir tonu 940 TL olan AKS ekmeklik buğday fiyatının bu yıl yüzde 12 artışla bin 50 TL olacağını, bu artışında çiftçileri sevindirdiğini söyledi.

Girişimcilere Sertifikaları Verildi

Kırıkkale ekonomisine daha fazla katkı verebilmek için faaliyetlerini aralıksız sürdüren Kırıkkale ticaret Borsası, şehirdeki girişimci sayısını artırmak amacıyla girişimcilik eğitimi düzenledi. 28 kişinin katıldığı girişimcilik eğitimi sonunda düzenlenen törene katılan Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, girişimcilik sertifikası almaya hak kazanan girişimcileri tebrik etti. 

Kırıkkale Ticaret Borsası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​

İstihdam Seferberliği Başlatılmıştır

Borsamız Yönetim Kurlu Başkanı Harun SÜMER’in  katılmış olduğu  Sayın Cumhurbaşkanımızın himayelerinde Şubat 2017´de TOBB Türkiye Ekonomi Şurası’nda”­ İstihdam “Seferberliği  başlatılmıştır

5 Yıldızlı Akreditasyon Belgemizi Yeniledik

Geçtiğimiz yıllarda tüm dünyada geçerli olan Akredite borsa belgesini alarak üyelerine 5 yıldızlı borsa düzeyinde hizmet vermeye başlayan Kırıkkale Ticaret Borsası, denetimlerini başarıyla gerçekleştirerek akreditasyon belgesini yeniledi. Ticaret Borsası yenilenen belgesini TOBB’de düzenlenen törenle aldı. 

KOSGEB DESTEKLİ GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ

Kırıkkale Ticaret Borsamız tarafından; ülkede girişimcilik kültürünün yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin kurularak girişimciliğin geliştirilmesini 

Konya Tarım 2018 16.Tarım,Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı

20-24 Mart 2018 tarihlerinde Konya Tarım 2018, 16. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı’na Kırıkkale İlimizin tarımsal ve hayvancılık faaliyetlerinin gelişmesine katkı sağlamak amacıyla Kırıkkale Üniversitesi öğretim elemanları ,öğrencileri ve borsa üyelerinin 

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ile Ortak Müşterek Toplantı

23-03-2018 Tarihinde Kırıkkale Ticaret Borsası ile Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Nisan ayında yapılacak olan seçim öncesi son meclis toplantısını Kırıkkale TSO Meclis toplantı salonunda müşterek gerçekleştirdi.

365 Oda–Borsa’dan Zeytin Dalı Harekâtına destek açıklaması

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve ona bağlı 365 oda ve borsa, ortak bir açıklama ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’na tam destek verdi.​ Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Harun SÜMER ‘inde  katıldığı TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde bir araya gelen oda ve borsaların Harekata ilişkin açıklaması şöyle:

Zeytin Dalı Harekatının Yanındayız

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin terör örgütü YPG'nin işgali altındaki Afrin'e gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı’na ilişkin açıklamalarda bulunan Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer haklı operasyonun sonuna kadar yanında olduklarını söyledi.​

MİLLİ İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ ÖDÜL TÖRENİ

İSTİHDAM SEFERBERLİĞİNE KATKIMIZ SÜRECEK Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine Ocak ayından itibaren başlayan istihdam seferberliğine katkı sunduklarını belirten Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, bundan sonraki süreçte de üyeleriyle birlikte katkı sunmaya devam edeceklerine vurgu yaptı. 

ABD’nin Kudüs Kararı Yok Hükmündedir

ABD’nin Müslümanların ilk kıblesi olan Kudüs’ü, işgalci İsrail’in başkenti olarak tanıdığını açıklamasına tepki gösteren Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, “Yok hükmünde olan bu kararla en hassas alanımıza dokunulmuştur” ifadesini kullandı

Borsamızdan Ziyaret

BORSA’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Kırıkkale Ticaret Borsası yöneticileri bir süre önce Ak Parti İl Başkanlığı görevine atanan İl Başkanı Nuh Dağdelen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

ODA/BORSA İSTİŞARE TOPLANTISI TOBB’da YAPILDI

Yönetim Kurulu Başkanımız Harun SÜMER Oda/Borsa İstişare toplantısına katıldı. 

Gücümüz Milli İrade, Hedef Büyük Türkiye”

Türkiye'nin sivil toplumunu temsil eden; Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Türkiye kanadı olan;

15 temmuz hain darbe girişiminin birinci yıl dönümü

15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yılı dolayısıyla açıklamalarda bulunan Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer  “Bilindiği gibi bu hafta sonu 15 Temmuz'un birinci yıl dönümü.

73.Genel Kurul Cumhurbaşkanımızın Katılımıyla Gerçekleşti.

Yönetim Kurulu Başkanı Harun SÜMER ,Meclis Başkanı Sadık BİLDİK , Yönetim Kurulu Bşk.Yrd. Ahmet TÜRKSOY ve Meclis Üyesi Orhan KUTLUCA nın katıldığı,TOBB’un73. Genel Kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Genel Kurul’un açılışında yaptığı konuşmada .​

Borsa Üyeleri Konya Tarım Fuarında

Üyelerinin gelişen teknolojiyi yakından takip etmesi konusunda eğitim faaliyetleri ve fuarlara büyük önem veren Kırıkkale Ticaret Borsası bu kez üyelerinin Konya’da düzenlenen Konya 15. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarına katılımını sağladı. 

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Acı günü

TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Annesi Sayın Solmaz Hisarcıklıoğlu Hanımefendi’nin vefatını derin bir teessür içinde öğrenmiş bulunmaktayız.Merhumeye Allah’tan rahmet Sayın Hisarcıklıoğlu ve ailesine Borsamız camiası olarak başsağlığı dileriz.

Borsamız Personeli Samsunda

BİREYSEL VE KURUMSAL PAZARLAMADA 25. SAAT ETKİSİ’ KONULU EĞİTİME KATILDISamsun’da düzenlenen ‘Bireysel ve Kurumsal Pazarlamada 25. Saat Etkisi’ konulu eğitime katılan Kırıkkale Ticaret Borsası personeller Berat ULUDOĞAN, Selda MUTLU eğitimi başarıyla tamamladı. 

Anketimize Katılın