Sizin İçin Buradayız
23.05.2018 - Emtia Fiyatları
ARPA
0.820 TL  0.825 TL
ARPA
0.500 TL  85.000 TL
ASPİR
0.850 TL  1.100 TL
AYÇEKİRDEĞİ
4.100 TL  7.000 TL
AYÇEKİRDEĞİ YAĞLIK
1.650 TL  1.650 TL
BUĞDAY
0.500 TL  900.000 TL
DANA
6857.500 TL  9875.000 TL
FASULYE
3.000 TL  3.100 TL
FİĞ
1.300 TL  1400.000 TL
KUZU
680.000 TL  726.000 TL
MERCİMEK
2.000 TL  2.000 TL
MISIR
0.435 TL  0.820 TL
NOHUT
2.000 TL  7.000 TL
TRİTİKALE
0.740 TL  0.820 TL
Y AYÇEKİRDEK
1.650 TL  1.650 TL
YAĞ ÇEKİRDEĞİ
1.500 TL  1.500 TL
Buğdayda fiyat artışı sevindirdi

Toprak Mahsulleri Ofisi tarafından açıklanan 2018 hasat dönemi hububat alım fiyatlarını değerlendiren Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, geçen yıl bir tonu 940 TL olan AKS ekmeklik buğday fiyatının bu yıl yüzde 12 artışla bin 50 TL olacağını, bu artışında çiftçileri sevindirdiğini söyledi.

Girişimcilere Sertifikaları Verildi

Kırıkkale ekonomisine daha fazla katkı verebilmek için faaliyetlerini aralıksız sürdüren Kırıkkale ticaret Borsası, şehirdeki girişimci sayısını artırmak amacıyla girişimcilik eğitimi düzenledi. 28 kişinin katıldığı girişimcilik eğitimi sonunda düzenlenen törene katılan Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, girişimcilik sertifikası almaya hak kazanan girişimcileri tebrik etti. 

Kırıkkale Ticaret Borsası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​

İstihdam Seferberliği Başlatılmıştır

Borsamız Yönetim Kurlu Başkanı Harun SÜMER’in  katılmış olduğu  Sayın Cumhurbaşkanımızın himayelerinde Şubat 2017´de TOBB Türkiye Ekonomi Şurası’nda”­ İstihdam “Seferberliği  başlatılmıştır

5 Yıldızlı Akreditasyon Belgemizi Yeniledik

Geçtiğimiz yıllarda tüm dünyada geçerli olan Akredite borsa belgesini alarak üyelerine 5 yıldızlı borsa düzeyinde hizmet vermeye başlayan Kırıkkale Ticaret Borsası, denetimlerini başarıyla gerçekleştirerek akreditasyon belgesini yeniledi. Ticaret Borsası yenilenen belgesini TOBB’de düzenlenen törenle aldı. 

KOSGEB DESTEKLİ GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ

Kırıkkale Ticaret Borsamız tarafından; ülkede girişimcilik kültürünün yaygınlaştırılması ve başarılı işletmelerin kurularak girişimciliğin geliştirilmesini 

Konya Tarım 2018 16.Tarım,Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı

20-24 Mart 2018 tarihlerinde Konya Tarım 2018, 16. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı’na Kırıkkale İlimizin tarımsal ve hayvancılık faaliyetlerinin gelişmesine katkı sağlamak amacıyla Kırıkkale Üniversitesi öğretim elemanları ,öğrencileri ve borsa üyelerinin 

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ile Ortak Müşterek Toplantı

23-03-2018 Tarihinde Kırıkkale Ticaret Borsası ile Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Nisan ayında yapılacak olan seçim öncesi son meclis toplantısını Kırıkkale TSO Meclis toplantı salonunda müşterek gerçekleştirdi.

365 Oda–Borsa’dan Zeytin Dalı Harekâtına destek açıklaması

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve ona bağlı 365 oda ve borsa, ortak bir açıklama ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’na tam destek verdi.​ Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Harun SÜMER ‘inde  katıldığı TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde bir araya gelen oda ve borsaların Harekata ilişkin açıklaması şöyle:

Zeytin Dalı Harekatının Yanındayız

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin terör örgütü YPG'nin işgali altındaki Afrin'e gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı’na ilişkin açıklamalarda bulunan Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer haklı operasyonun sonuna kadar yanında olduklarını söyledi.​

MİLLİ İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ ÖDÜL TÖRENİ

İSTİHDAM SEFERBERLİĞİNE KATKIMIZ SÜRECEK Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine Ocak ayından itibaren başlayan istihdam seferberliğine katkı sunduklarını belirten Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, bundan sonraki süreçte de üyeleriyle birlikte katkı sunmaya devam edeceklerine vurgu yaptı. 

ABD’nin Kudüs Kararı Yok Hükmündedir

ABD’nin Müslümanların ilk kıblesi olan Kudüs’ü, işgalci İsrail’in başkenti olarak tanıdığını açıklamasına tepki gösteren Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer, “Yok hükmünde olan bu kararla en hassas alanımıza dokunulmuştur” ifadesini kullandı

Borsamızdan Ziyaret

BORSA’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Kırıkkale Ticaret Borsası yöneticileri bir süre önce Ak Parti İl Başkanlığı görevine atanan İl Başkanı Nuh Dağdelen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

ODA/BORSA İSTİŞARE TOPLANTISI TOBB’da YAPILDI

Yönetim Kurulu Başkanımız Harun SÜMER Oda/Borsa İstişare toplantısına katıldı. 

Gücümüz Milli İrade, Hedef Büyük Türkiye”

Türkiye'nin sivil toplumunu temsil eden; Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Türkiye kanadı olan;

15 temmuz hain darbe girişiminin birinci yıl dönümü

15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yılı dolayısıyla açıklamalarda bulunan Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer  “Bilindiği gibi bu hafta sonu 15 Temmuz'un birinci yıl dönümü.

73.Genel Kurul Cumhurbaşkanımızın Katılımıyla Gerçekleşti.

Yönetim Kurulu Başkanı Harun SÜMER ,Meclis Başkanı Sadık BİLDİK , Yönetim Kurulu Bşk.Yrd. Ahmet TÜRKSOY ve Meclis Üyesi Orhan KUTLUCA nın katıldığı,TOBB’un73. Genel Kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Genel Kurul’un açılışında yaptığı konuşmada .​

Borsa Üyeleri Konya Tarım Fuarında

Üyelerinin gelişen teknolojiyi yakından takip etmesi konusunda eğitim faaliyetleri ve fuarlara büyük önem veren Kırıkkale Ticaret Borsası bu kez üyelerinin Konya’da düzenlenen Konya 15. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarına katılımını sağladı. 

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Acı günü

TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Annesi Sayın Solmaz Hisarcıklıoğlu Hanımefendi’nin vefatını derin bir teessür içinde öğrenmiş bulunmaktayız.Merhumeye Allah’tan rahmet Sayın Hisarcıklıoğlu ve ailesine Borsamız camiası olarak başsağlığı dileriz.

Borsamız Personeli Samsunda

BİREYSEL VE KURUMSAL PAZARLAMADA 25. SAAT ETKİSİ’ KONULU EĞİTİME KATILDISamsun’da düzenlenen ‘Bireysel ve Kurumsal Pazarlamada 25. Saat Etkisi’ konulu eğitime katılan Kırıkkale Ticaret Borsası personeller Berat ULUDOĞAN, Selda MUTLU eğitimi başarıyla tamamladı. 

ZİYARETLERİMİZ
 • 01.11.2017
  Borsamızdan Ziyaret
  BORSA’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Kırıkkale Ticaret Borsası yöneticileri bir süre önce Ak Parti İl Başkanlığı görevine atanan İl Başkanı Nuh Dağdelen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 
  AYRINTILI BİLGİ
 • 30.03.2017
  Borsa Üyeleri Konya Tarım Fuarında
  Üyelerinin gelişen teknolojiyi yakından takip etmesi konusunda eğitim faaliyetleri ve fuarlara büyük önem veren Kırıkkale Ticaret Borsası bu kez üyelerinin Konya’da düzenlenen Konya 15. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarına katılımını sağladı. 
  AYRINTILI BİLGİ
 • 06.01.2017
  Üyemizi Evinde Ziyaret Ettik
  Borsa Meclisi olarak rahatsız olan üyemizi evinde ziyaret ettik.
  AYRINTILI BİLGİ
 • 01.02.2017
  AKP İl Yöneticileri Borsamızı Ziyaret Ettiler
  AKP Partisi İl Başkanı Mürsel Akçay ve yöneticiler Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer'i ziyaret etti
  AYRINTILI BİLGİ
 • 15.04.2016
  Veda Ziyareti
  Sayın Valimiz Ali KOLAT Borsamıza veda ziyaretinde bulundu
  AYRINTILI BİLGİ
 • 01.07.2015
  Zile Borsasından Ziyaret
  30/06/2015 Zile Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ömer Faruk ÖNKUZU, Akreditasyon Sorumlusu Hakan AĞIRMAN ve Laborant   Ömer Samed ONAR Akreditasyon Kapsamında Borsamızı ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında Borsamız personelleri ile bir araya gelerek iki borsasın uygulamaları hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu. 
  AYRINTILI BİLGİ
 • 12.02.2015
  AGRO Farm Tarım ve Hayvancılık Fuarı Ziyareti
  AGRO FARM Tarım ve Hayvancılık Fuarı, Rusya fuar merkezinde açıldı. Fuara dünyanın bir çok ülkesinden katılım gerçekleşirken, Türkiye’den de katılım sağlandı. Fuar’ı Türkiye’den Kırıkkale Ticaret Borsası ’da ziyaret ederek üyelerinin tarım ve hayvancılık konusundaki teknolojileri görme imkanı sağladı.
  AYRINTILI BİLGİ
 • Rusya'daki Türk İş Adamlarını Ziyaret
  Kırıkkale Ticaret Borsası  Yönetim Kurulu ve üyelerinden oluşan 15 kişilik işadamı heyeti  Birliği  (RTİB) i ziyaret etti. RTİB Moskova merkez ofisinde düzenlenen toplantında karşılıklı işbirliği ve Rusya’da iş yapma olanakları masaya yatırıldı.
  AYRINTILI BİLGİ
 • Kapıkule İnceleme Ziyareti.
  Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş yönetiminde olan Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Harun SÜMER 05-06-Ocak-2014 Tarihleri arasında Kapıkule Gümrük Kapısında incelemelerde bulunmak üzere kapı kuleye gitti.
  AYRINTILI BİLGİ
 • SGK’dan Ticaret borsasına ziyaret
  SGK’dan Ticaret borsasına ziyaret Sosyal Güvenlik haftası kutlamaları kapsamında SGK İl Müdür SGK İl Müdürü V. Veli Karacaköylü ve idarecileri STK’lara ziyaretlerde bulundu. SGK heyetini makamında ağırlayan Kırıkkale Ticaret Borsası Başkanı Harun Sümer, sosyal güvenlik haftasını tebrik etti. 
  AYRINTILI BİLGİ
 • BORSADAN SERİ ZİYARETLER
  Kırıkkale Ticaret Borsası yönetim kurulu ve meclis üyeleri seri ziyaretlerde bulundu. Borsa yönetimi Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, İl Genel Meclis Başkanı Şerafettin Atalay ve Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem’e hayırlı olsun temennilerinde bulundular.  
  AYRINTILI BİLGİ
 • KUMLUCA TİCARET BORSASI ZİYARETİ
  Kumluca Ticaret Borsası’nı ziyaret eden Kırıkkale heyeti burada Borsa Başkanı Fatih Durdaş’dan bilgiler aldı. Kumluca hakkında bilgiler veren Başkan Durdaş daha sonra Kırıkkale heyetine Kumluca Sebze ve Meyve halini gezdirdi.
  AYRINTILI BİLGİ
 • KESKİN MÜFTÜSÜNDEN ZİYARET
  Keskin Müftüsü Sayın Fazlı MUTLU Borsamızı ziyaret etti. 
  AYRINTILI BİLGİ
Dünyadan İşbirliği Teklifleri İhale, Özelleştirme, Yatırım Projeleri Türkiye'den İşbirliği Teklifleri
ÖNEMLİ LİNKLER
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4